دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

نوبت دهی

برای احترام به حقوق مراجعین سیستم نوبت دهی در آزمایشگاه راه اندازی شده است . این سیستم باعث می شود که در ساعات اولیه صبح که بیشتر افراد به صورت ناشتا برای انجام آزمایش مراجعه می کنند بتوانیم با نظم به مراجعه کنندگان پاسخگو باشیم .راه اندازی سیستم نوبت دهی باعث شد که بتوانیم با سرعت بیشتری پذیرش مراجعین را انجام دهیم .

با اجرای سیستم نوبت دهی در بخش نمونه گیری باعث شده تا بتوانیم با نظم بیشتری مراحل کار آزمایش را انجام دهیم و در کل باعث جلب رضایت همشریان شده است که مهمترین هدف است .

paziresh

 

ارسال پیامک

در هنگام پذیرش مراجعه کنندگان از آنها یک شماره تماس گرفته می شود تا در صورت لزوم از آن برای اطلاع رسانی استفاده شود . با راه اندازی سیستم ارسال پیام کوتاه در آزمایشگاه و اتصال آن به سیستم مدیریت آزمایشگاه توانستیم سیستم ها را طوری تنظیم کنیم که به محض حاظر شدن جواب آزمایش یک فرد به همان شماره موبایلی که در هنگام پذیرش در سیستم ثبت شده است یک پیام ارسال شود . در متن این پیام نوشته شده است جواب شما تکمیل شد . با این سیستم توانسته ایم در سریع ترین زمان ممکن به مراجعه کنندگان جواب را تحویل دهیم .از این رو بیماران می توانند پس از دریافت اس ام اس تکمیل جواب با مراجعه به سایت جواب آزمایش خود را دریافت کنند .